To Pure Seduction με το ζεστό και γήινο άρωμα του θα σας σαγηνεύσει δίνοντας στον χώρο σας μια υπέροχη ατμόσφαιρα που ξυπνά τις αισθήσεις, τα φρουτώδη και λουλουδάτα στοιχεία συνδυάζονται αρμονικά με το σανδαλόξυλο που φέρνει ζεστασιά σε αυτό το αισθησιακό μείγμα.
Νότες κορυφής: Μήλο, Πορτοκάλι, Αμύγδαλο, Γαρύφαλλο
Νότες καρδιάς: Γιασεμί, Τριαντάφυλλο, Μιμόζα, Ηλιοτρόπιο Florette
Νότες βάσης: Σανδαλόξυλο, Πατσουλί, Κέδρος, Τόνκα, Κεχριμπάρι, Βανίλια, Μόσχος Κασμίρι.
Ο πράσινος και βιολογικός διαλύτης μας είναι ευθυγραμμισμένος με τις πιο περιοριστικές παγκόσμιες νομοθεσίες καθώς και με τις περιβαλλοντικές ανάγκες. Παρουσιάζει χαμηλό αποτύπωμα άνθρακα και δεν είναι τοξικός για τον άνθρωπο , τα ζώα και το περιβάλλον. Δεν περιέχει αλκοόλ, είναι μη εύφλεκτος. Είναι ένας διαλύτης που αναπτύχθηκε από γλυκερίνη, μια ανανεώσιμη πηγή, που βασίζεται στη βιωσιμότητα και την υψηλή απόδοση. Αυτός ο οικολογικός διαλύτης είναι μια βιώσιμη εναλλακτική λύση για τους πετροχημικούς διαλύτες, αποτελείται από ευέλικτα μόρια, με υψηλή διαλυτότητα και χαμηλή οσμή.
Τα αρώματα μας είναι :
• Βιώσιμα και φιλικά προς το περιβάλλον
• Ασφαλή για την οικογένεια και τα κατοικίδια
• Δεν περιέχουν parabens
• Δεν περιέχουν φθαλικές ουσίες
• Δεν δοκιμάζονται σε ζώα